Google mapy Facebook
sobota, 20. července 2019

STIGA - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
e-shop
e-shop

   SERVIS VÝROBKŮ ZNAČKY STIGA PROVÁDÍME POUZE NA VÝROBKY U NÁS ZAKOUPENÉ


Největší severský výrobce zahradní techniky
Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitějších výrobců v Evropě. Sortiment výrobků má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktůrky pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky Stiga lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období.

Firemní poslání
Mezi priority firmy Stiga patří výroba vysoce kvalitních výrobků a neustálý technický vývoj nových produktů. Všechny naše stroje musí přinášet zákazníkům vysokou užitnou hodnotu a být navíc šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky mají dokonale zajištěny servisní služby.

Ochrana životního prostředí Výrobní závod Stiga je umístěn v idylicky krásném prostředí. Je proto přirozené, že při práci myslíme na ochranu přírody. Od počátku sedmdesátých let intenzivně investujeme prostředky tak, aby náš výrobní proces i výrobky byly šetrné k životnímu prostředí. Výsledkem je to, že jsou naše stroje označeny symbolem zelené labutě (nordický ekologický štítek), který získávají pouze stroje vyhovující přísným ekologickým požadavkům. Když se rozhodnete pro Stigu, získáte výrobek, který Vám připraví mnoho radostných zážitků na Vaší zahradě a navíc prospějete životnímu prostředí.

Výroba stolních hokejů
Vedle výroby zahradní techniky se Stiga soustřeďuje i na výrobu tradičních stolních hokejů. Na stolních hokejích Stiga se hrají turnaje Českého poháru i oficiální Mistrovství světa.