Google mapy Facebook
sobota, 20. července 2019

PILOUS - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
e-shop
e-shopFirma PILOUS-TMJ s.r.o. vznikla spojením obchodních aktivit firem PILOUS-pásové pily, spol.s r.o. a TM Jesenice servis, spol.s r.o., dvou významných výrobců pásových pil.
Firma PILOUS-pásové pily, vznikla v roce 1994 a v témže roce uvedla na trh první model pásové pily na kov. Od této doby prošla firma bouřlivým vývojem a výsledkem je široká škála vyráběných typů od malých ručních strojů až po průmyslové CNC automaty. Přibližně 80% produkce je exportováno do cca 40 zemí, a to především na trhy západní a východní Evropy, ale i do Ameriky, Asie a Afriky. Současná produkce cca 2500 strojů ročně řadí firmu PILOUS mezi největší světové výrobce profesionálních pásových pil.

Dosavadní produkce firmy PILOUS-pásové pily, byla zaměřena především na menší a střední velikosti pásových pil s kyvným ramenem, zatímco u firmy TM Jesenice tvoří výrobní program dvousloupové pásové pily větších rozměrů.
Společný výrobní program nové firmy PILOUS-TMJ představuje v současné době největší ucelenou nabídku pásových pil a příslušenství na světě. Tato nabídka bude umožňovat dělení materiálu od O 100 do O 1600 mm, a to na celkem více než 100 typech profesionálních pásových a kotoučových pil. Mimo této základní nabídky se firma PILOUS-TMJ věnuje i konstrukci a výrobě jednoúčelových pásových pil. Tím může uspokojit technické požadavky takřka jakéhokoliv zákazníka.

Sortiment obou firem se optimálně doplňuje, což potvrzují i někteří naši zahraniční partneři (Německo, Rusko, Anglie, Rakousko, Belgie,...), kteří již delší dobu prodávají produkci obou značek.

Od této nové obchodní strategie si slibujeme rychlejší pronikání na nové trhy, posílení prodeje na již stávajících trzích a významné úspory nákladů na propagaci a pořádání veletržních akcí. Společná práce konstrukčních týmů obou mateřských firem, vzájemné přejímání zajímavých konstrukčních řešení a unifikace určitých dílů a technologických celků by měla vést k dalšímu zlepšování již tak velmi vysoké technologické úrovně našich strojů a tím i vyšší kvality a zajímavých cen.