Google mapy Facebook
čtvrtek, 21. listopadu 2019

MAKITA - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
Akční letáky
Akční letáky
www.akcemakita.cz
www.akcemakita.cz
e-shop
e-shopKoncern Makita je jeden z největších světových výrobců elektrického ručního nářadí se sedmi výrobními závody po celém světě. Zaměstnává více jak 8 560 zaměstnanců, z toho 2 852 pracuje v hlavním sídle firmy v Japonsku.

Má vlastní výrobní, prodejní a servisní střediska ve více než 100 zemích po celém světě: Asie, Amerika, Evropa, Střední Východ/Afrika, Oceánie. Roční výroba dosahuje více než 10 miliónů kusů elektrického nářadí, sortiment strojů zahrnuje více než 1 000 modelů.

Při výrobě se používá vyspělá technika. Všechna výrobní střediska jsou certifikována podle ISO 9001:2000. Výrobní provozy jsou v Japonsku, Číně, USA, Velké Británii, Německu, Kanadě a Brazílii. Díky tomuto rozdělení je zajištěno optimální vytížení výrobních kapacit, což působí úspěšně proti problémům při výrobě. Makita je jeden z nejzkušenějších výrobců elektromotorů. Všechny převodovky, ložiska a skříně jsou robustní a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu.
- velkoryse dimenzovaná ložiska
- převodovky se šikmým ozubením a s tichým chodem
- spolehlivé vypínače
- stabilní skříň z odolného polyamidu nebo hliníkového tlakového odlitku
- výkonné a silné elektromotory

Rozsáhlé zajištění kvality - aby byla udržena vynikající úroveň kvality, probíhá stálý zkušební provoz během výroby a montáže. Dříve než stroj opustí závod, probíhá výstupní koncová kontrola, která zajišťuje optimální výkon a parametry stroje. Tyto standardní způsoby kontroly překonávají dokonce i nejpřísnější všeobecné normy na zajištění kvality.


Historie:

Makita vděčí za svoji reputaci vyrobě nářadí špičkové kvality, které začala vyrábět před více než 87 lety, když v roce 1915 Masaburo Makita se třemi spolupracovníky zakládá v Nagoya City firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. Spočátku vyráběli a opravovali jen elektromotory, transformátory a zařízení veřejného osvětlení. První elektrické ruční nářadí Makita představila v r. 1958.


Současnost:


výrobní závod Okazaki v Japonsku

výzkumně-vývojové centrum Nisshin v Japonsku