Google mapy Facebook
sobota, 20. července 2019

KRINNER - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
e-shop
e-shopZÁKLADY BEZ BETONU:
Za zlomek času potřebný pro vykopání a vybetonování základů, založíme vaši stavbu na zemních vrutech KRINNER. Základy je možné okamžitě zatížit, odpadá technologická přestávka při betonáži. Žádné kopání, betonování a odvoz vykopané hlíny.
Zemní vrut při zašroubování do země díky kónusovému tělu zhutní a stlačí zeminu ve svém okolí, a tak vznikne díky ploše pravidelného závitu na těle vrutu velmi pevný základ, který lze okamžitě zatížit.
Zemní vruty KRINNER jsou staticky testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž. V případě stavby větších rozměrů a s plánovaným větším zatížením doporučujeme provést zemní test únosnosti půdy.

Charakteristika:
Bez výkopů a betonování.
Bez likvidace vykopané hlíny.
Snadno rychle a pevně.
Přemístitelné.
Šetrné k vašemu pozemku.
Dřevo je ukotveno v suchu nad povrchem. Až dvojnásobně prodloužená životnost konstrukčního dřeva.
Montáž možná svépomocí.


MOŽNOSTI POUŽITÍ
PLOTY / VRATA: ploty s pletivem, průmyslové ploty, oplocení stavby, ploty na zachytávání míčů, zahradní ploty,...
ZAHRADA / VOLNÝ ČAS: slunečníky, sušáky prádla, věšáky, stínící zařízení, skleníky, zahradní ploty,...
DŘEVOSTAVBY: dřevěné terasy, carporty, zastřešení, dřevěné domy, lávky a mosty, vybavení sportovišť a dětských hřiš,...ť
VEŘEJNÉ STAVBY: průmyslové ploty, zábrany - bariéry, zastávky - čekárny, parkovací hodiny, turnikety, pouliční osvětlení, zábradlí, vybavení parků, stožáry,...


RUČNÍ MONTÁŽ NEBO MONTÁŽ VRTACÍM ZAŘÍZENÍM:
Instalace zemních vrutů KRINNER je možná u menších vrutů pomocí zavrtávací tyče - roksoru, nebo pomocí ručního instalačního kříže, který je možné zapůjčit.

Při náročnějších aplikacích se používá speciální ruční vrtačka vrutů, pásový vrtací stroj, rotační lasery, lokátory inženýrských sítí, testovací stolice apod.
Kompetence ve vývoji, kvalitě a spolehlivosti charakterizují průkopníka zemních vrutů. Inovace je pro firmu rozhodujícím faktorem, a proto vyvíjí KRINNER více než 15 let nové systémy pro čas a náklady spořící výstavbu základů. Bodově přesná montáž zemních vrutů také v pevných horninách lehko trhatelných (třída V) až po pevné horniny těžko trhatelné (třída VII), byla výzvou pro vyvinutí nových speciálních vrtacích zařízení. Tak jsou zemní vruty montovány s vysokým výkonem také v těžkém terénu.

PROČ VĚŘIT ZEMNÍM VRUTŮM KRINNER:
BEZPEČNÉ - kónický tvar zemního vrutu stlačuje půdu a zaručuje stabilitu a bezpečnost.
RYCHLÉ - nově vyvinutý systém zemních vrutů firmy KRINNER poskytuje nejkratší montážní doby.
KOLMÉ - jemné a kolmé seřízení patentovaným systémem excentrů nebo granulátu.
MODULÁRNÍ - s přírubovými deskami modulárně použitelné, přizpůsobené příslušným statickým zatěžím.
TRVALÉ A STABILNÍ - zemní vruty vykované z ocele a žárově pozinkované. Zemní základové vruty zaručují vysokou stabilitu a životnost.
INOVATIVNÍ - excentr, patentovaný systém k jemnému seřízení pro perfektní kolmost, nebo s granulátem z ostrohranně lámaného štěrku ke kolmé, výhodné a rychlé montáži sloupků
EKOLOGICKÉ A MOBILNÍ - demontovatelná spojení mezi půdou a šroubem umožňují rychlé přemístění.
REDUKCE - variabilní redukce, nádstavce a upevňovací prvky pro různé typy použití.

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ - firma KRINNER je držitelem mnoha certifikátů výrobků, kvality, statických osvědčení apod.

O FIRMĚ KRINNER:
Ústředí mateřské firmy je ve Spolkové republice Německo, kde je i centrální sklad a servisní centrum. Dceřinné firmy, příp. zastoupení a další sklady se nacházejí v dalších evropských zemích a po celém světě.
V ČR má fungující síť velkoobchodních i maloobchodních prodejen. Stávající prodejní místa disponují základní nabídkou sortimentu a proškoleným personálem. Jsme partnerem našich zákazníků v oblasti poradenství a zárukou správného a včasného výběru řešení.

Většinu výrobků ze sortimentu hobby produktů, které se nacházejí na jednotlivých prodejních místech, si zákazník může odebrat ihned. Materiál připravený v centrálním skladě je k dodání již do 48 hod. od objednání. Cílem společnosti KRINNER je aktivně rozvíjet spolupráci se zákazníky, která je založena na oboustranné důvěře a spokojenosti. Technologie výrobku a jeho instalace přispívá k ochraně životního prostředí. Vlastnosti výrobků se nechávají ověřovat v certifikovaných zkušebnách.

Výrobky podléhají patentové ochraně. Díky ní se lze úspěšně bránit padělatelům a nelegálním distributorům kopií sortimentu. Fa Krinner se zabývá nejenom výrobou produktů , ale i vývojem a výrobou instalačních zařízení. Dále se intenzivně věnuje rozvoji legislativy spojené s používáním těchto základových prvků. Poskytuje kompletní služby týkajících se instalace zemních vrutů pro profi stavby. Díky unikátní technologii zakládání staveb a technologii tahových zkoušek může jako jediná v České Republice plnohodnotně nainstalovat zemní vruty dle požadavků investora se zárukou nosnosti.