Google mapy Facebook
sobota, 20. července 2019

KNIPEX - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
e-shop
e-shopSPECIALISTÉ NA KLEŠTĚ:
Firma KNIPEX se specializovala na vývoj a výrobu vysoce kvalitních kleští a je v této oblasti předním výrobcem v Evropě.

  HISTORIE:
Naše začátky sahají až do roku 1882, kdy se C. Gustav Putsch v Cronenbergu (dnes součást Wuppertalu) osamostatnil jako kovář zabývající se výrobou kleští. Jsme nezávislým rodinným podnikem – dnes již po čtvrtou generaci.

Naše vědomosti a um zaměřujeme na téma „kleště“. Pouze tak můžeme plnit naší snahu být nejlepšími v kvalitě, inovaci a výkonnosti. Za naším úspěchem stojí přibližně 700 kvalifikovaných pracovníků, jejichž odbornost a neustálé další vzdělávání jsou pro nás nesmírně cenné.

PROFESIONÁLNÍ PROGRAM:

Kvalita pro profesionály:
Kleště KNIPEX odpovídají nejvyšším požadavkům na výkon, ergonomii a životnost. Orientujeme se na nároky profesionálních uživatelů, kteří se musí na své nářadí spoléhat při každodenním používání.

Kompletní program:
S více než 1.000 různými druhy zboží nabízí KNIPEX rozsáhlý program pro nejrůznější účely použití v řemeslné výrobě i průmyslu. Díky širokému spektru našeho sortimentu je k dispozici vždy nejvhodnější nářadí pro příslušnou aplikaci.
 

  INOVACE A ERGONOMIE:

Inovace:
U kleští je firma KNIPEX průkopníkem nových myšlenek.
Naše inovace neustále nabízejí řešení směřující do budoucnosti ke snadné, efektivní a bezpečné práci. Pro svou vývojovou práci využíváme intenzivní výměnu zkušeností s uživateli, moderní konstrukční techniku a výkonná pokusná a zkušební zařízení.

Ergonomie:
Naše nářadí obzvláště vyhovuje ergonomickým kritériím: především díky konstrukcím šetřícím síly a tvaru rukojetí optimálně přizpůsobenému pohybující se ruce – pro bezpečnou práci s vynaložením co nejmenší síly.

VÝROBA:
Vše pod jednou střechou:
Na výrobní ploše 45.000 m2 provádíme všechny výrobní operace od kování (v zápustkách) až po balení ve vlastním závodě. Můžeme tak přímo ovlivňovat všechny kvalitativní faktory a vzájemně optimálně přizpůsobovat kroky ve výrobě.

Materiál a kalení:
V tvrdém každodenním nasazení kleště KNIPEX skvěle obstojí. Pokud se týče materiálu a konstrukce, jsou dimenzovány na silné namáhání.
Oceli, které používáme, mají výrazně vyšší podíl legujících prvků, než je obecně u kleští obvyklé. Ve spojení s pečlivým kalením tím docilujeme optima zatížitelnosti a trvanlivosti.

Špičková technika:
Nejen u naši výrobků, ale i v technologii výroby sázíme na kontinuální zlepšování.
Moderní a efektivní strojový park se stará o to, abychom mohli ve výrobě hospodárně dosahovat konstantně vysoké přesnosti.
 

  CELOSVĚTOVÁ SÍŤ:

Firma KNIPEX zastoupená na celém světě:
Kleště KNIPEX jsou žádané po celém světě – podíl našeho exportu činí přes 60%.
K našim zákazníkům se ve více než 100 zemích dostáváme díky mezinárodní síti poboček, zastoupení a dovozců.

KVALITA:

K nastavení výhybek pro kvalitu kleští KNIPEX dochází při vývoji a konstrukci. Výchozím bodem je přesné a rozsáhlé zjištění účelu a podmínek použití. Naším cílem je trvale zlepšovat funkci, výkon, komfort obsluhy a zatížitelnost kleští v porovnání se stávajícími řešeními.

Rozhodující pro volbu surového materiálu je účel použití a tím i specifický způsob namáhání příslušného modelu kleští. Kvality ocelí zpracovávaných v naší kovárně jsou pečlivě stanovovány podle typu kleští a podle detailních specifikací válcovány speciálně pro firmu KNIPEX.

Celý proces vzniku kleští KNIPEX – od návrhu až po expedici – je organizován podle systému řízení kvality ISO 9001. Vyškolení a zkušení pracovníci, moderní výrobní zařízení a rozsáhlý systém řízení kvality zajišťují, aby byla spolehlivě plněna vysoká očekávání v oblasti kvality našich výrobků a služeb. Náš systém řízení kvality je certifikován společností DQS a je neustále kontrolován a zlepšován interními a externími audity.