Google mapy Facebook Youtube
sobota, 17. listopadu 2018

AEG - profil značky

Ceník maloobchodní
Ceníky
Katalogy
Katalogy
Akční letáky
Akční letáky
www.akceaeg.cz
www.akceaeg.cz
e-shop
e-shopZÁRUKA 3 ROKY - registrace Na výrobky značky AEG je poskytována prodloužená záruka 3 roky po registraci výrobku do 30 dní od nákupu.

Registrace na: http://extension.aeg-powertools.fr/cz/home.htm?territory=138

Značka AEG mění image a představuje nové výrobky

AEG Elektrowerkzeuge

Německé Technologie profesionálům.

Firma AEG Elektrowerkzeuge sídlí ve Winnendenu poblíž Stuttgartu v Německu, kde její pracovníci vývoje, výroby, managementu i prodeje usilují o splnění požadavků a potřeb milionů spokojených zákazníků na celém světě.

Elektrické nástroje AEG vznikají v moderních provozech s použitím nejmodernějších výrobních technologií. Široké spektrum naší nabídky obsahuje přes 100 různých typů nástrojů, více než 2500 druhů příslušenství a množství systémových doplňků.

Elektrické nástroje AEG jsou prostřednictvím odbytového oddělení firmy prodávány v 70 zemích světa a prostřednictvím autorizovaných distributorů a rozsáhlé servisní sítě v dalších 80 zemích. Distribuční středisko v Belgii efektivně zajišťuje dodávky zákazníkům na všech kontinentech.

Profesionální řemeslníci dneška mají k dispozici ucelenou a dokonale propracovanou generaci elektrického nářadí AEG. Jsou to nástroje, které vynikají množstvím inteligentních řešení.

Rozsáhlá nabídka výrobků AEG zahrnuje kladiva, vrtačky, příklepové a korunkové vrtačky, šroubováky a bateriové nářadí, úhlové i rovinné brusky, přímočaré i okružní pily a mnoho dalšího pro nejrůznější práce se dřevem a kovem.

AEG také nabízí vlastní vysoce kvalitní a inovativní příslušenství navržené tak, aby dokonale vyhovovalo elektrickému nářadí AEG.


Elektrické nástroje AEG mají díky již více než stoleté tradici inovací zřetelný náskok - vyhovují těm nejpřísnějším standardům kvality.

Součástí našeho vývojového procesu je rozsáhlá výzkumná spolupráce s profesionálními uživateli. Pro zajištění nejvyšších standardů kvality a maximální životnosti jsou všechny naše nástroje před uvedením na trh podrobeny rozsáhlým testům. Veškeré inovace směřují k dosažení vyšší účinnosti nástrojů, k jejich jednodušší a pohodlnější obsluze a samozřejmě ke zvýšení bezpečnosti. Díky tomu jsou čím dále výkonnější, avšak lehčí, tišší kompaktnější a snáze ovladatelné. Naše nástroje jsou konstruovány s ohledem na snadnou obsluhu - dokonale padnou do ruky a mají optimálně umístěné vypínače a další ovládací prvky.

Elektrické nástroje AEG jsou mimořádně robustní. Plně izolovaná skříň převodovky, vyrobená ze slitiny hliníku a hořčíku, je lehká a velice odolná. Elektrické nástroje AEG slibují dlouhou životnost a trvalý výkon i za extrémně těžkých provozních podmínek.

V roce 1996 obdržela firma AEG Elektrowerkzeuge certifikát kvality ISO 9001 v oblasti designu, vývoje, výroby, instalace i servisu. Náš plně integrovaný systém péče o životní prostředí splňuje přísné mezinárodní standardy DIN EN ISO 14001.